Lustra prostokątne

Lustra podświetlane prostokątne o prostej i eleganckiej formie prezentują się bardzo dobrze w nowoczesnych łazienkach, korytarz i garderobach. Ich delikatne rozproszone światło ułatwia korzystanie z przestrzeni, jednocześnie tworząc przyjemną atmosferę spokoju i intymności. Prostokątny kształt pasuje do małych pomieszczeń, ponieważ je optycznie powiększa.

Lustra najwyższej klasy

Szkło nie ma dla nas żadnych tajemnic. Pracujemy z nim już wiele lat i doskonale wiemy, jak postępować z tym delikatnym materiałem Tworzymy lustra na zamówienie. Są to produkty dopasowane do potrzeb klientów. Jedną z propozycji, jaką oferuje nasz sklep z lustrami, są lustra LED prostokątne w różnych rozmiarach.

Przystępując do produkcji konkretnego zamówienia, kierujemy się zasadą, zgodnie z którą wybór materiałów świadczy o marce. Wieloletnie doświadczenie w pracy ze szkłem pokazało nam, że w tym miejscu nie ma miejsce na półśrodki. Wybieramy materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i zmiany temperatur. Dzięki temu nasze lustra mogą być montowane w łazienkach, gdzie poziom wilgotności i temperatur jest zmienny, a nieskazitelna powierzchnia tafli zachwyca w każdym calu.

Lustra prostokątne z podświetleniem

Lustro prostokątne podświetlane przydaje się w pomieszczeniach, gdzie brakuje światła. Można je zamontować w łazience lub w garderobie. Oferujemy modele z różnymi formami oświetlenia, np. punktowe bądź rozmieszczone na wszystkich (lub tylko wybranych) krawędziach. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak i układ będzie najlepszy do konkretnego pomieszczenia, podpowiadamy, jakie rozwiązanie wybrać, by przestrzeń prezentowała się jak najlepiej.

Dodatkowe funkcje w lustrach LED

Lustra z podświetleniem LED można wyposażyć w różnorodne dodatkowe funkcje. Do wyposażenia łazienkowego polecamy specjalny system antyparowy oraz wbudowane lustro powiększające, które ułatwia wykonywanie makijażu i przyspiesza codzienną pielęgnację. Jeżeli lubią Państwo słuchać muzyki podczas długich kąpieli, możemy wmontować w lustro bluetooth. Dodatkowe opcje pozwalają nam spersonalizować każdy projekt, co doceniają klienci nie tylko z Polski, lecz także z zagranicy.

Oferujemy eleganckie lustra LED prostokątne pionowe i poziome. Nasze wyroby wyróżniają się najwyższą jakością, dopracowanym designem i oryginalnością. Proponujemy także inne kształty. Mogą Państwo z łatwością dopasować produkt do własnych potrzeb, wybierając:

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Zaloguj się:

lub zarejestruj:

Porozmawiajmy na czacie
Scan the code