Lustra okrągłe

Nowoczesne i eleganckie lustra LED okrągłe pasują do wielu wnętrz. Można je montować zarówno w łazience, jak i w korytarzu, czy garderobie. Sprawdzą się także jako część toaletki w sypialni. Dodatkowe oświetlenie LED jest szczególnie potrzebne w miejscach, gdzie nie ma zbyt dużej ilości światła. Dlatego łączymy lustra ze specjalnymi systemami oświetleniowymi, dzięki czemu powstają produkty o podwyższonej funkcjonalności.

Gdzie pasują okrągłe lustra LED?

Okrągłe lustra z podświetleniem LED pasują do każdej przestrzeni. Można je z powodzeniem montować w przestrzeniach zachowanych w minimalistycznym  stylu, jak i bardziej klasycznym. Jest to kształt harmonijny, który przełamuje surowość nowoczesnych, ostrych krawędzi, nadając pomieszczeniu łagodności. Co więcej, sprawdza się w dość nietypowych miejscach, np. pod skosami na poddaszu.

Jakie lustra oferujemy?

Wszystkie zlecenia realizujemy na zamówienie, co oznacza, że nasz sklep z lustrami nie ma żadnych gotowych produktów do sprzedaży. Zanim powstanie małe lub duże okrągłe lustro podświetlane słuchamy potrzeb naszych klientów. Po określeniu oczekiwań przystępujemy do pracy, biorąc pod uwagę wszystkie wymogi techniczne, takie jak rozmiar (standardowy i niestandardowy) i dodatkowe funkcje. Na Państwa życzenie możemy wyposażyć lustra w:

  • specjalne systemy antyparowe,
  • wygodne lustro powiększające,
  • technologię bluetooth umożliwiającą nawiązywanie połączenia z radiem lub odtwarzaczem,
  • zegar, termometr.

W swojej pracy wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, łączymy tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami. W ten sposób powstają lustra podświetlane okrągłe wyróżniające się wysokim stopniem wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatur oraz wilgoć.

Nietuzinkowy design

Chcemy, aby nasze okrągłe lustra z oświetleniem spełniały oczekiwania każdego klient. Dlatego dbamy o każdy szczegół. Nasze projekty są niezwykle eleganckie, dzięki czemu wprowadzają do pomieszczeń nutkę luksusu. Okrągła forma jest stosunkowo prosta w aranżacji. Lustra można łączyć w różnorodne kompozycje zawierające modele w rozmaitych rozmiarach, co jeszcze bardziej rozświetla i powiększa przestrzeń, nadając jej nietuzinkowego charakteru.

Jeśli szukają Państwo oryginalnych luster, zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji. Elegancki design i niepowtarzalna jakość sprawiają, że oferują nam klienci z całej Europy. Lustra LED okrągłe to nie jedyny produkt, jaki oferujemy. Projektujemy i wykonujemy również lustra podświetlane prostokątne, lustra LED owalne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zaloguj się:

lub zarejestruj:

Porozmawiajmy na czacie
Scan the code