LUSTRA LED

Lustra z oświetleniem LED montowane głównie w łazienkach cieszą się popularnością już od kilku lat. Nic w tym dziwnego, w końcu dodatkowe światło znacznie ułatwia codzienną pielęgnację. Oświetlenie LED szczególnie przydaje się w miejscach ciemnych, dlatego świetnie sprawdzają się w korytarzach bez okien.  Są to niezwykle funkcjonalne elementy wyposażenia nie tylko w domach prywatnych, lecz także w zakładach usługowych, np. w salonach kosmetycznych lub fryzjerskich. Niezależnie od tego, gdzie będzie wisiał podświetlany model, nasz sklep z lustrami zaprojektuje i wykona produkt z najlepszych materiałów.

Dlaczego warto wybrać lustra LED?

Podświetlane lustra znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Można je zamontować w każdym miejscu. Świetnie sprawdzają się w korytarzach i garderobach Są wręcz niezbędne w łazienkach, szczególnie tych, które nie mają okien.

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykonywaniu luster  z wbudowanym oświetleniem. W naszej ofercie dostępne są modele w różnych kształtach:

Różnorodność dotyczy także wymiarów. Każdy produkt jest tworzony od podstaw zgodnie z Państwa oczekiwaniami, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe zlecenia. Oświetlenie może mieć różną formę (np. punktowe, ciągłe listwy) i temperaturę (od cieplejszych odcieni do zimniejszych).

Zajmujemy się również transportem i montażem luster, co ma ogromne znaczenie w przypadku większych gabarytów. Mają Państwo pewność, że produkt dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.

Dodatkowe wyposażenie luster LED

Każde lustro z wbudowanym oświetleniem LED może być dodatkowo wyposażone w dodatkowe opcje. Wśród naszych propozycji dostępne są:

  • podgrzewanie antyparowe,
  • wbudowane lustro powiększające,
  • zamontowanie połączenia z radiem za pomocą bluetooth,
  • zegar, termometr.

Design dopracowany w najmniejszym szczególe

Elegancja, dopracowanie każdego szczegółu, idealne kształty i harmoniczne linie – tak w skrócie można podsumować design naszych wyrobów. Oświetlenie LED jest bardzo efektowne, nadaje przestrzeni przytulności i wydobywa z niej to, co najlepsze. Świetnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach z nowoczesną aranżacją, jak i bardziej tradycyjnych.

Lustra LED wykonywane na zamówienie to najlepszy sposób, by uzupełnić wystrój każdego pomieszczenia. Najczęściej montuje się je w łazience, jednak coraz więcej naszych klientów dostrzega ich uniwersalność. Jako doświadczeni fachowcy chętnie podpowiemy, jaki kształt oraz wymiar dobrać do konkretnego pomieszczania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 68

Zaloguj się:

lub zarejestruj:

Porozmawiajmy na czacie
Scan the code