Lustra owalne

Lustro owalne LED ułożone poziomo lub pionowo to ciekawa alternatywa dla klasycznych okrągłych lub prostokątnych modeli. Można je montować w każdym pomieszczeniu, poczynając od łazienki, korytarza, a na garderobie kończąc. Kluczową rolę przy produkcji luster odgrywa dobór odpowiednich materiałów. Aby tafla była nieskazitelna, bez żadnych zarysowań, potrzebne są również fachowa wiedza i umiejętności. To wszystko połączone ze zmysłem estetycznym daje niezwykły efekt, który prezentuje nasz sklep z lustrami.

Lustro owalne podświetlane – połączenie funkcjonalności i elegancji

Tworzymy lustra owalne z podświetleniem zgodnie z oczekiwaniami klientów. Są to produkty zarówno w standardowych, jak i niestandardowych wymiarach. Chętnie korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają podnieść funkcjonalność naszych produktów. Dlatego możemy Państwu zaoferować różnorodne funkcje dodatkowe. W łazienkach szczególnie przydatne okazują się systemy antyparowe i specjalne lustra powiększające. To właśnie dzięki nim można wykonać precyzyjny makijaż.

W zwierciadłach można także zamontować system bluetooth, który umożliwia słuchanie muzyki i radia. Oferujemy również modele z półkami ułatwiającymi przechowywanie kosmetyków. Lustra LED owalne wyposażone są w podświetlenie montowane w różnych miejscach: zarówno w formie punktowej, jak i ciągłej na krawędziach.

Wysoka jakość materiałów

O jakości naszej marki świadczy bardzo dokładny dobór materiałów. Łączymy wiedzę z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu państwo otrzymują lustra LED owalne o nieskazitelnej tafli. Do ich produkcji wykorzystujemy surowce odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz zmiany temperatury. Dlatego nasze lustra z podświetleniem LED można montować w każdym pomieszczeniu. To idealne wyposażenie nie tylko domów prywatnych, lecz także salonów kosmetycznych lub SPA.

Eleganckie i nietuzinkowe projekty

Lubimy tworzyć nietuzinkowe projekty, dlatego lustra podświetlane owalne są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Chcemy, by nasze wyroby pasowały do pomieszczeń, dlatego bardzo wnikliwie słuchamy Państwa potrzeb. Nie zadowala nas taśmowa produkcja powielająca cały czas takie same motywy. Sięgamy po klasyczny design i łączymy go z elementami nowoczesnymi. W ten sposób powstają lustra oryginalne, ponadczasowe i niezwykle eleganckie.

Jeżeli cenią Państwo najwyższą jakość elementów wyposażenia, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami. W ofercie mamy także lustra podświetlane prostokątne i lustra LED okrągłe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Zaloguj się:

lub zarejestruj:

Porozmawiajmy na czacie
Scan the code